SİPARİŞ VE DESTEK 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down
Turkish Bulgarian English French German Greek Italian Macedonian Romanian Russian Serbian Spanish
güneş fidancılık

Neden Güneş Fidancılık?

fidanda güvenilir adres

Değerli Müşterilerimiz;


        Ülke olarak tarımda ve de ekonomide ilerleyebilmemiz için, üreticilerin doğru, kaliteli ve verimli bitki türleri ile buluşması gerekmektedir. Bunun için Güneş Fidancılık olarak fidan sektöründe özellikle de aşılı ceviz fidanı ve aşılı badem fidanı üretiminde müşterilerimize daha fazla verim ve daha fazla kazanç sağlamak birinci hedefimizdir. Bunu sağlamak için de:

  • Müşterilerimize en doğru bilgileri vermek,
  • % 100 güvenilir olmak (Başta fidanların tamamının ismine doğru olması)
  • Kaliteli fidan üretmek
  • Fidan siparişlerinin sayısına bakmadan tüm siparişler için aynı titizliği göstermek
  • Tarım alanında gelişen bilgi ve teknolojiyi takip etmek Çalışma prensiplerimizin başında gelir.

    Bunun için bunca yıl birçok müşterimiz oldu ve müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır.

       Güneş Fidancılık başta ceviz fidanı olmak üzere ceviz ve badem fidanı üretimi yapan, gerçek anlamda kaliteli ve güvenilir cinsler üreten fidan sektöründe güvenirliğiyle adını duyurmuş üretici firmadır. Bunun için ceviz fidanı hakkında biraz bilgi verecek olursak: Ceviz heterozigot yapıya sahip olduğu için dikilen tohumdan çıkan cevizler çeşidinin özelliğini vermez. Üstün ve istenilen özellikte meyve elde etmek için tohumdan çıkan çöğürün üzerine aşı yapılır. Yani önce anaç elde edilir, daha sonra üzerine istenilen çeşitler aşılanarak fidanlar elde edilir. Güneş Fidancılık olarak üretilen bu fidanların kalitesi ve cinsine uygunluğu konusunda her türlü garantiyi veriyoruz. Bizim için dürüstlük ve çalışma ahlakı vazgeçilmezdir.


       Güneş Fidancılık yıllardır doğru çalışması sonucunda Türkiye çapında bilinen ve güven duyulan fidan üretici firma haline gelmiştir. Çalışma alanı aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı olup bu alanda uzman olan ender firmaların dandır. Firma olarak bilinçsiz üretime karşıyız. Bizim için üretilen fidanların cinslerine uygunluğu çok önemlidir. Çünkü yanlış cinslerin yanlış bölgelere gitmesi fidanlardan düşük verim alınması anlamına gelmektedir. Bu da bahçe kuran siz değerli yatırımcıların emeklerinin ve yapılan yatırımın ziyan olması demektir. Bu ve buna benzer olumsuz durumları bizimle çalışan fidan dikicilerinin yaşamayacağını, başta vicdanen rahat olmak adına her türlü belgeyi de sunarak, tüm ürünlerimizin arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz.


       Firmamız yerli cinslerin yanında yabancı ceviz fidanı cinslerinin üretimine son yıllarda ağırlık vermiştir. Çünkü ülkemizde artık chandler ceviz fidanı gibi verimli cinslere yönelim geç de olsa gerçekleşmiştir. Ceviz fidanlarımızı açık köklü ve tüplü şekille üretiyoruz. Badem ve ceviz fidanı fiyatlarımız üretimimizi kendimiz yaptığımız için oldukça uygundur. Ancak şunu da göz ardı etmemek gerekmektedir. Özellikle fazla miktarda fidan alacak bahçe kurucularında adet başına şu kadar ucuza alsam toplamda şu kadar kar ederim gibi bir düşünce oluşmaktadır. Tabi ki herkes en az parayı vermek ister. Ancak olayın başka yönü de hesaplanmalıdır.Ucuz fidan yerine kaliteli ve ismine doğru fidanı tercih ederseniz adet başına acaba kaç kilo fazla ürün alırsınız. Toplam da bu ürünler kaç lira getirir. Bu iki hesabın da çok iyi yapılması gerekmektedir. Aksi halde telafisi olmayan büyük zararlar edebilirsiniz. Bu zararlar şüphesiz zaman, emek ve paradır. Bunun yanında umutlar da boşa gidiyor. Unutmayalım ki asırlık bir ağaç için yatırım yapıyor, her yıl düzenli ve yüksek getirisi olan bir iş yapmak istiyorsunuz. Bunun için araştırmalarınızı çok iyi yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde hayallerinizi hayata geçiremezsiniz. Ancak doğru cins ve kaliteli fidanlarla kuracağınız bahçelerden yüksek gelir elde etmeniz mümkündür…

Adımız güvencemizdir. Güneş Fidancılık olarak tüm müşterilerimizin ürünlerinden bol bereket almalarını dileriz…